Strona główna

Zakłady Chemiczne WARTER założone w 1992 r. zajmują się produkcją wyrobów chemicznych specjalnego przeznaczenia. Zajmują się również produkcją i dystrybucją wysokoenergetycznego oleju opałowego WAR przeznaczonego do kotłowni średniej i dużej mocy. Zakłady Chemiczne WARTER są członkiem rzeczywistym Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego.

W roku 2011 Nasza Firma uzyskała certyfikaty:
Certyfikat ISO-9001:2008
Certyfikat ISO-14001:2004
Certyfikat PN-N 18001:2004
Produkcja i sprzedaż olejów opałowych i żywic węglowodorowych.

Atest Higieniczny HK/B/1555/01/2006 produkt: Olej WAR Państwowego Zakładu Higieny.

Nasze produkty tworzone są przez wykwalifikowanych specjalistów na opatentowanych technologiach,
w nowoczesnej, w pełni skomputeryzowanej fabryce z profesjonalną kontrolą jakości wyrobów w systemie ISO.

Wszystkie produkty kontrolujemy okresowo w Instytucie Nafty i Gazu w Krakowie, w ICSO w Kędzierzynie-Koźlu oraz w SGS (Institut Fresenius w Niemczech) - największej niezależnej organizacji na świecie zajmującej się inspekcją, kontrolą oraz certyfikacją wyrobów i usług na użytek międzynarodowy.

Dzięki unikalnym technologiom popartym doskonałą organizacją zawsze jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom ceny niższe od cen produktów porównywalnych. Współpracujemy z Politechniką Śląską, Politechniką Radomską, Instytutem Ciężkiej Syntezy Organicznej oraz szeregiem innych placówek badawczych w zakresie doskonalenia jakości produktów. Przeznaczamy dużą część zysków na badania
i innowacje.

Posiadamy własną bazę transportową, dzięki której bezpośrednio docieramy do naszych Klientów. Doświadczeni serwisanci techniczni opiekują się kotłowniami używającymi oleju opałowego WAR, zapewniając ich prawidłową pracę.

Szczegółowe informacje dotyczące firmy i produktów oferowanych przez WARTER znajdziecie Państwo
na dalszych stronach serwisu.