o nas

Istniejemy na rynku od 1992 roku pod firmą WARTER.

Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji wysokoenergetycznych olejów opałowych oraz produkcji małotonażowych wyrobów chemicznych.

Nasze produkty tworzone są przez wykwalifikowanych specjalistów na opatentowanych technologiach, w nowoczesnej, w pełni skomputeryzowanej fabryce, z profesjonalną kontrolą jakości wyrobów w systemie ISO. 

Jakość każdej partii produktu kontrolujemy na bieżąco we własnym laboratorium oraz okresowo współpracujemy z wieloma niezależnymi instytutami w Polsce i za granicą.

Dzięki unikatowym technologiom popartym doskonałą organizacją zawsze jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom ceny niższe od cen produktów porównywalnych. Możemy dostosować produkt do indywidualnych potrzeb Klienta.

Posiadamy własną bazę transportową dostarczającą nasze produkty do Klientów w całej Europie. Świadczymy również usługi transportowe innych paliw i materiałów niebezpiecznych.

Doświadczeni technicy opiekują się kotłowniami Klientów używającymi oleju opałowego WAR, zapewniając ich ciągłą i bezawaryjną pracę.

Dużą część zysków przeznaczamy na badania i innowacje, współpracując z szeregiem polskich placówek badawczych w zakresie doskonalenia jakości naszych produktów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty produktowej i usługowej.